PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593225}
7,2 398
ocen
7,2 10 1 398
Otome Yōkai Zakuro
powrót do forum serialu Otome Yōkai Zakuro

Opinia.

ocenił(a) serial na 6

Cóż...anime obejrzałam z nudów,szukałam właśnie jakiegoś romansu,a zachęciła mnie pojawiająca się właśnie na polskim rynku manga.Strasznie przewidywalne.Od samego początku było wiadomo kto z kim bedzie.Brakowało mi walk,denerwowało że panowie żołnierze to takie mazgaje.Agemaki przypominał Tamakiego z Ouran High School Host Club.Zakuro puszczała za dużo fochów ;p Jednak spodobała mi się muzyka (endingi!) i piosenka śpiewana podczas walk.Dziewczyny mogłyby się troche mniej rumienić i wzdychać :DD Plus za to że anime trzyma się mangi.Kreska bardzo ładna.Ocena 6/10 bo szału nie było ale od biedy można obejrzeć. :)

Dochuu

w sumie można się zgodzić, ale Agemaki może na pierwszy rzut oka przypomina Tamakiego z OHSHC, ale jak dla mnie Tamaki był o wiele bardziej jeb..ty :) a Agemaki po prostu był miły, a tym zachowaniem przypominającym Tamakiego chciał ukryć lęk przed duchami. od siebie mogę dodać, że anime jest troszkę naciągane i głupiutkie, ale przyjemnie się ogląda i czasami można było się uśmiechnąć. raczej dla tych mniej wymagających i dla tych co nie mają już co oglądać <--otaku :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones