Dare Me
powrót do forum 1 sezonu

Beth

ocenił(a) serial na 7

Jak dla mnie najbardziej intrygująca postać, która idealnie zgrywa twardzielkę pomimo wszystkich osobistych problemów, a nawet gwałtu. Nie jest tak banalna jak Addy, która niestety mnie denerwowała. Uważam, że to była świetna gra aktorska, wliczając mimikę i jej świetne występy!

Rainbooww

tak, zdecydowanie Beth to najbardziej intrygująca postać tutaj. na samym początku jest specjalnie kreowana na czarny charakter - taką typową mean girl - a okazuje się, że jednak jest najlepszą postacią. i nie tylko Ciebie Addy denerwowała. dobijała mnie swoją głupotą i naiwnością. ani trochę nie współczuję jej tego jak skończyła. nawet bym chciała żeby została skazana ale na pewno ktoś jej pomoże..

ocenił(a) serial na 4
isobel

Ale za co miałaby zostać skazana? Jedyne co zrobiła to niezgłoszenie że znalazła ciało. Ale Will już nie żył, a ona jest nieletnia, nie sądzę żeby za to groziło jej więzienie, nawet jak wszystko się w końcu wyda.

Sol89

jak to za co. na litość boską - za morderstwo. to nie ona zabiła, ale została wrobiona w morderstwo. jest tak wkurzającą postacią że chciałabym żeby podstęp trenerki się udał. naprawdę nie trzeba mi tłumaczyć - oglądałam uważnie serial.

isobel

Czy możesz mi wyjaśnić jak wyszła ta akcja z morderstwem dokładnie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones