PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708487}

Bloodline

7,3 8 727
ocen
7,3 10 1 8727
9,0 2
oceny krytyków
Bloodline
powrót do forum serialu Bloodline

Rodzina to jest siła!

ocenił(a) serial na 8

Ciekawa tematyka - mamy tajemnicę sprzed lat, która stopniowo odkrywa rodzinną hipokryzję poszczególnych członków klanu. Ich tworem jest tragiczna postać Danny-ego, który niema przeklęty przez krewnych wiedzie żywot outsajdera, ale nie z wyboru. Początkowo, gdy powraca - to nie w roli destruktora, a raczej w duchu koncyliacyjnym. Dziwnie patrzy się jak przyjmuje kolejne ciosy od 'najbliższych' - a to musi wyjechać bo tam mu przykazują, jak jednak zostaje to dowiaduje się, że jest wydziedziczony itd. Niby wiadomo, że coś ten biedny Danny po drodze zawinił. Ale finalnie okazuje się, że został obdarzony piętnem kozła ofiarnego, chłopca do bicia, aniżeli zasłużył sobie na rolę czarnej owcy. Ciekawy obraz wygodnie żyjącego 'klanu' w rytm idyllicznej Florydy skonfrontowany z produktem własnych zaniechań - Dannym, który jest niewygodnym wyrzutem sumienia. Dużo hipokryzji, przekłamań, dziwnych układów. Okrutny obraz rodziny, przesadzony w skutkach, ale na swój sposób bardzo gorzki i prawdziwy - bardziej w ogóle, niż w szczególe.

creep_

taka ulozna rodzinka. wszystko cacy. studia, praca, dzieci. sielankowo. zadnych zdrad itd. a jak ktos sie wylamuje to burzuje patrza jak na dziwaka. nie lubie takiego spoelczenstwa. jestem jak Danny :)

ocenił(a) serial na 8
creep_

Ta historia byłaby równie ciekawa bez tych wszystkich wątków sensacyjnych. No ale to jest właśnie to przerysowanie, żeby zachęcić większą grupę ludzi do obejrzenia serialu.
Myślę, że obraz tej rodziny, bez przerysowań, pasuje do większości rodzin.

Chyba w każdej rodzinie jest sporo hipokryzji i zakłamań. I zawsze jest ktoś, kto tą hipokryzję pokazuje, płacąc za to przeważnie wysoką cenę. Dobrze to znam bo mam wrażenie, że w mojej rodzinie pełnią trochę taką rolę jak Danny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones