Magdalena Gessler

Magdalena Daria Ikonowicz

7,8
1 046 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Magdalena Gessler
Goracy

ale swoim śmiechem mnie rozwaliła jak ją oglądałam u wojewódzkiego zacięła się na pare minut

kasiunia_nr1

Byla u Kuby to nie wiedzialem

Goracy

2 żydki się spotkały to wiadome :)

Goracy

ja jej programow nie znosze.. robienie show to jedno ale to nie jest w porzadku ze ona jedzie po ludziach jak po szmatach... nie mozna tak wyzywac drugiego czlowieka przy innych i to jeszcze nagrywac i potem puszczac... mozna to powiedziec normalnie i z szacunkiem dla drugiej osoby... a ona sie naogladala hells kitchen i teraz kozaczy... tylko ze nawet ramsey nie bluzgal ludzi dla samego bluzgania ale gessler wlasnie to robi...

michostr86

Racja

Goracy

podszywasz się pod kogoś,czy on się podszywa pod Ciebie?A może masz podwójne konto?

michostr86

heh.. no wiesz. ramsey w hells kitchen nie raz pojechal po kims, bo zle uslazyl przegrzebki nazywajac go przy tym idiota, debilem i zyciowym nieudacznikiem czego skutkiem bylo wywalenie z kuchni.. wiec nie wiem skad twoj bulwers. tym bardziej ze KR to szol, w ktorym ona na pelnic taka sama role jak gordon. to polska wersja tego programu. tam jest scenariusz i dokladnie napisane co i kiedy ma byc powiedziane. prywatnie jest ciepla i na pewno milsza osoba.
ps dubbing rzeczywiscie lipaaa

bravo007

tylko że Gordonowi to ona do pięt nie dorasta, a jej restauracje są na podobnym poziomie jak te które stara się ulepszać. Gorszego guru kulinarnego nie mogli wybrać...

michostr86

Kiedyś była w związku z Adamczykiem pytanie jak wytrzymał z nią a właściwie nie wytrzymał długo.

Goracy

Kiedy przestaniesz zakładać te debilne ZAWISTNE !!! tematy ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones