Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

patrzę jak ten boski facet się starzeje.
Wciąż ma w sobie to COŚ, ale w "House of cards" auuć.

użytkownik usunięty
vanilla_sky85

Co auuć? Moim zdaniem najlepsza rola od czasu "Podejrzanych". Genialnie wcielił się w rolę i jeszcze ten południowy akcent. Spacey w ogóle jest fachowcem od podrabiania głosów. Aż dziwne, że nie bierze udziału w dubbingach.

Przecież nie podważam jego warsztatu, talentu :) Zauważam jedynie postęp w siwieniu ;)

użytkownik usunięty
vanilla_sky85

A to opacznie zrozumiałem. Ale trzeba przyznać, że siwieje z godnością. Leci mu bądź co bądź 54 wiosna.

Siwy czy nie - facet jest bardzo, bardzo atrakcyjny.

vanilla_sky85

Jego rola w "Siedem'' uważam za nieprzeciętną. A aktorzy niestety się starzeją, tyle tylko, że niektórym dodaje to pewnego rodzaju ''prawdziwości scenicznej''. Jestem przekonany, że jego nazwisko zabłyśnie nie jeden raz na kinowych ekranach.

vanilla_sky85

Masz rację. Uważam, że na swój wiek wygląda dość staro (ale nadal przystojnie). Gdybym nie wiedziała ile ma lat i ile lat ma np. Hanks (który jest starszy od Kevina o 3 lata) to stwierdziłabym że to Spacey jest starszy o przynajmniej 5 lat. Ale to tylko moje zdanie.

karolina922

ile ludzi tyle opinii, dla mnie Tom Hanks się okropnie zestarzał, za to Kevin Spacey nabrał dojrzałości, co w "House of cards" pasuje idelanie, młodziak do roli Franka Underwooda w życiu by się nie nadawał

vanilla_sky85

w House of Cards widac niestety uplyw czasu i to mocno! Gra super..... jak zwykle.

vanilla_sky85

Z radością w sercu patrzę jak ten facet się starzeje i staję się boski. Parafrazując - ile ludzi; tyle opinii.

vanilla_sky85

Im jest starszy, tym przystojniejszy... ale to moje zdanie. :P
W "House of Cards" wygląda świetnie.

vanilla_sky85

#sugardaddy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones