Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

Staram sie omijac filmy z tym aktorem. Ma bardzo niesympatyczna twarz, dla mnie wyglada na wrednego typa.

użytkownik usunięty
xavor

to prowokacja?

Pisze to co o nim mysle.

użytkownik usunięty
xavor

no, no, niezły masz refleks. szybko zmieniłaś/eś ocenę. wczoraj jeszcze było 10/10 i chyba serduszko a dziś już tylko 2/10. fajnie, fajnie.

Wiem, ze tak zrobilem bo kazdego wyrozniajacego sie aktora, ktorego widze w filmie (zeby wiedziec kto w ktorym filmie gral) - daje mu 10/10 i do ulubionych - zobacz w moim rankingu (jesli jest taka opcja) . No i przed moim postem dalem na 2/10 zeby nie krytykowac go z ocena 10/10.
Moze moj sposob oceniania nie jest najwlasciwszy,ale kazdy robi jak chce.
To nie jest prowokacja :]

użytkownik usunięty
xavor

Pogratulować oceniania buźki a nie aktorstwa

Moze i aktorem jest dobrym, ale oceniam jak chce. Chociaz ze ogladalem z nim chyba z 3 filmy to w kazdym ma podobny wyraz twarzy

użytkownik usunięty
xavor

Jakie to filmy?

xavor

"Moze i aktorem jest dobrym, ale oceniam jak chce. Chociaz ze ogladalem z nim chyba z 3 filmy to w kazdym ma podobny wyraz twarzy".

Nie no człowieku , schowaj sie do mysiej dziury bo wypisujesz straszne bzdury .
Oceniasz jak chcesz ? Zacytuję tu naszego premiera : " Chciec to ty sobie możesz " .
To jest portal filmowy i oceniamy ludzi jak grają a nie jaki mają wyraz twarzy czy do jakiej religi należą , czy
jaką kawe wolą . A Kevin Spacey to klasa sama w sobie i prawdziwe top 10 wsród aktorów ,
Mimo ze nie mam go w ulubionych to bardzo cenię go jako aktora .

Padraig

''Nie no człowieku , schowaj sie do mysiej dziury bo wypisujesz straszne bzdury .
Oceniasz jak chcesz ? Zacytuję tu naszego premiera : " Chciec to ty sobie możesz " .
To jest portal filmowy i oceniamy ludzi jak grają a nie jaki mają wyraz twarzy czy do jakiej religi należą , czy
jaką kawe wolą . A Kevin Spacey to klasa sama w sobie i prawdziwe top 10 wsród aktorów ,
Mimo ze nie mam go w ulubionych to bardzo cenię go jako aktora''

Taaa bo kazdy uzytkownik na filmwebie jest krytykiem i wie jak prawidlowo oceniac aktorow ? A pozatym chyba podalem wystarczajacy argument ze ma podobny wyraz twarzy...

xavor

Tez mam takie zdanie, ale nie unikam filmow z nim. Uwielbiam go w "American Beauty".

xavor

to prawda, że jest scientologiem jak Tom Cruse ?

Kulerr

Siedem
K-PAX (dawno)
Czlowiek, ktory gapil sie na kozy
Superman : powrot


Takie filmy z nim widzialem.

xavor

Z tego, co kojarzę "Superman: powrót" (bo nie oglądałam)... wychodzi, że 3 z 4 filmów to takie, w których on przyjemniaczków nie grał (a ten jeden pozostały tytuł oglądany był dawno), więc to, że tak go odbierasz, chyba dość dobrze o nim świadczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones