Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

Dotychczas obejrzałem Siedem- rola nie do przebicia ! Spacey zagrał tutaj fenomenalnie,
prawdziwy popis gry aktorskiej ! L.A. Confidential obok Rusella, druga najlepsza rola. I
Podejrzani- rewelacja ! Dlatego chce więcej ! Podajcie tytuły które najbardziej wam się
podobały i które polecacie. Oprócz tych wyżej oczywiście. Pozdrawiam

mati9423

American Beauty to dla mnie arcydzieło i jeden z najlepszych filmów wszech czasów. Główna zasługa należy się za to właśnie Spacey'owi który wznosi się na absolutne wyżyny gry aktorskiej. Gra jak z nut. Oprócz tego na pewno magiczne Kroniki portowe, kapitalny K-Pax, Wielkie życie i Życie za życie. W każdym z tych filmów Kevin daje niezapomniany popis aktorskiego rzemiosła i w zasadzie jest on głównym ich atutem.

PININININI

Jeszcze zapomniałem o Glengarry Glen Ross, ale tu akurat to nie Spacey wiedzie prym.

mati9423

Od obejrzenia American Beauty zostałem jego wiernym fanem, to dla mnie najlepszy aktor, dlatego polecam Ci tenże tytuł na pierwszy ogień. Jak wspomniał kolega wyżej - Arcydzieło !
Spośród innych świetnych filmów polecam :
Widziałem z nim 22 tytułów i mogę coś poradzić.
-Kroniki portowe - historia nieudacznika, który poprzez przeprowadzkę odzyskuje powoli swoje życie , film jest bardzo klimatyczny, piękna muzyka, podejmuje parę trudnych tematów, a wszystko w pięknych krajobrazach Nowej Fundlandii. Aha - podnosi na duchu ;)
-Shrink - dość świeży film, myślę, że trochę niedoceniony - na pewno nie jest zły, według mnie bardzo fajny film o życiu. Spacey gra tu psychologa uzależnionego od trawki. Polecam.
-Życie za życie -dość poruszający dramat o karze śmierci. Przyznaję, że trochę zmienił moje poglądy na tą sprawę. No i gra tu Kate Winslet ;]
-Beyond the Sea - tu Spacey wciela się w świetnego muzyka Bobby'ego Darrina. Ukazane jest całe jego życie, walka z chorobą i dużo swingu.
-Północ w ogrodzie dobra i zła - nigdy nie widziałem filmu tak nasączonego magiczną atmosferą. Oglądałem to rok temu w wakacje w gorącą lipcową noc i niemal poczułem tą atmosferę :>
I oczywiście Podejrzani - w pełni zasłużony Oscar, trzeba zobaczyć.
-21 - początkowo myślałem, że tematyka kasyn i hazardu mnie nie zaciekawi, ale po 20minutach nie mogłem się oderwać! Świetny soundtrack, szczególnie remix Stones'ów na końcu :D

Nie wierze, o mały włos zapomniałbym o filmowi dorównującym American Beauty - K-Pax.
Dla mnie również arcydzieło, trzeba to obejrzeć, dałem mu 10/10 i jest dla mnie w moim filmowym top 5. Muzyka, aktorstwo, fabuła, klimat - wszystko na najwyższym poziomie.

Hmm... nie wiem czemu, ale trochę długo mi zeszło na tą wypowiedź:D Ale co tam, mam nadzieję, że pomogłem, pozdro.

mati9423

oczywiście K-PAX

użytkownik usunięty
mati9423

- American Beauty , Życie za Życie , Podaj dalej , Tajemnice Los Angeles .

mati9423

Kolejność nieprzypadkowa:
'American Beauty', 'Podejrzani', 'Północ w ogrodzie dobra i zła', 'Przyzwoity przestępca', 'K-PAX', 'Tajemnice Los Angeles', 'Kroniki portowe', 'Szkoła Buddy'ego', 'Siedem', 'Podaj dalej', 'Spec', 'Życie za życie', 'Szefowie wrogowie'...
Genialny aktor.

gatecrasher

american beauty to już kultowy film;d

mati9423

Osobiście na bardzo dobry początek poleciłbym K-PAX w którym zagrał genialnie. Potem możesz zabrać się za 'Podejrzanych' no i oczywiście 'American Beauty".

mati9423

W szczególności polecam Ci "K-PAX" niesamowity film, niesamowita gra Kevina. Poza tym warto obejrzeć "Życie za życie" i obowiązkowo "American Beauty". ;)

mati9423

dotychczas obejrzałem Siedem xD

to coś ty z księżyca sie urwał?

caninae

Kevin Spacey zagrał w 4 rewelacyjnych filmach:
- Podejrzani
- American Beauty
- Se7en
- Tajemnice L.A.

poza tymi polecam niewiele mniej wartościowe:
- k-pax
- 21

nie widziałem jeszcze życie za życie i negocjator.

pozdrawiam

tymbarkowy

życie za życie i negocjator również bardzo dobre :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones