John Dunsworth

John Francis Dunsworth

9,4
3 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Dunsworth

9/10 za role upierdliwego, ciągle najebanego alkiem strażnika parkingu w trailer park boys ;D Lahey i Rendy wymiatają ;D

masa_nygus

Super rola! Najlepsze było jak ciągle gadał o gównie. haha ;)

Jedras992

dokładnie :D tektoniczne płyty gówna albo gówniane sępy :D ale najlepsze jak dzwonił do Juliana i mówił : nasz przygłup numer jeden tym razem przegiął pałe , wpakował się w gówno , w śmierdzące szambo , szambonurek jeden :D haha myślałem ,że padne po tym tekście :D Jim Lahey wymiata :D

masa_nygus

genielna rola w chłopakach
ale widze tu pewien brak w filmografi
dziś oglądałem film "Konklawe" i grał on jednego z kardynałów
aż nie mogłem sie powstrzymać od brechtu jak widziałem te pijacką morde w roli kardynała :P

ZelgO

Jim w akcji ;D

http://www.youtube.com/watch?v=4QUApceW_uQ

masa_nygus

Osobiscie daje 10/10 za gre aktorska,to,co wyczynia ten czlowiek przed kamera zachowujac naturalnosc i wiarygodnosc przekracza wszelkie pojecie! :D

masa_nygus

Najlepszy filmowy pijak jakiego kiedykolwiek widziałem :D Mistrzowska rola, jakby się dla niej urodził :)

masa_nygus

Gównianej gadki nic nie przebije:))"Najpierw był małą gównianą iskierką, ale potem zmienił się w całe gówniane ognisko, niesiony wiatrem własnej monumentalnej ignorancji, przekształcił się w gówniany pożar." "Gówniane kwiaty wyglądają jak zwykłe kwiaty, ale jak się powącha to śmierdzą gównem." "Kto gówno sieje...
– ...ten gówno zbiera" "Obserwuje was jak gówienny sęp" "Jak tektoniczne płyty gówna nachodzą na siebie pod dużym ciśnieniem to jest wtedy trzęsienie ziemi... I gówna" "Gówniane jastrzębie, wielkie i brudne. Lecą nisko, żeby móc srać na ludzi i zabierać ich do swojego gównianego gniazda".............

christos_2

az dolacze :D! "otworzyliscie puszke gówna pandory" hahah mistrz!

masa_nygus

niezapomniana rola

masa_nygus

chyba chciałeś napisać Randy???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones