Igor Kwiatkowski

9,0
798 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Igor Kwiatkowski

Facet po prostu pozamiatał, w życiu bym się nie spodziewała, że tak wspaniale da radę. Kabaretów nie lubię, a Mariolka mnie wkurza, ale on naprawdę ma talent. Może szkoda, że zamiast kabareciarzem nie został aktorem...
Maui podkłada świetnie, a śpiewa fantastycznie. Chapeau bas!

realkriss

Też byłem w szoku że to on! Świetnie sobie poradził, a sam film w mojej ocenie najlepszą animacją od lat.

DziurawaMarysia

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, chyba od czasów Ralpha Demolki.

realkriss

Właśnie się dowiedziałem, że to on podkładał Maui i że zaśpiewał to:
https://www.youtube.com/watch?v=50WbO2nrraE
Szczęka na ziemi i nie mogę się pozbierać!

realkriss

Popieram. Zagrał fenomenalnie i prawdziwie. Gdyby nie on, to bym się tak nie ubawił chyba :) Pjona Iguś i częściej cię chcę w bajach!

realkriss

Ogólnie koleś w kabaretach ma jeden i ten sam głos i taki też sam był w bajce. Nic nie pokazał, ale że jest to cokolwiek innego niż nudny Boberek to jest dobrze. Teraz tylko żeby nie trzeba było go słuchać w co drugiej bajce i będzie ok. I oby nie zaczęła się era kabareciarzy w bajka bo będzie tragedia cokolwiek oglądać z dubbingiem.

tihomax

No...ja bym się pohamowała z pokorą, ponad 600 filmów "zrobionych", jeden z najsłynniejszych osób robiących dubbing, a ten pisze że jest nudny...czyli Ci wszyscy ludzie, którzy Go wzięli do swojego filmu i z Nim pracowali tego nie odkryli co Ty i w ogóle Oni wszyscy się mylą wychodzi na to...;) Facet moduluje ten głos do perfekcji i tym głosem przekształconych pracuje cały film przechodząc wszystkie próby i duble... nie wytrzymał byś i nie osiągnął 1/10 tego efektu przypuszczam i już pomijam, że podkładał głos w najsłynnniejszych animacjach. Patrzeć na dokonania przez ramy dubbingu, to genialna robota.

uwieziona

no właśnie 600 ponad... ile można słuchać jednego i tego samego? Jest dobry ale serio nie nudzi sie wam?

uwieziona

Dokładnie

tihomax

Jeden i ten sam głos? Jesteś głuchy?

Tomasz_buraczek

No chyba ty skoro tego nie słyszysz.

tihomax

Boberek jest fenomenalny, nigdy się nie znudzi

realkriss

Nie ujmując Igorowi to nie bardzo rozumiem powód aż takiego zachwytu, bo dalej to kwestia głosu, dochodzi śpiew, ale dalej On tam przecież nie gra...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones