Billy Bob Thornton

William Robert Thornton

8,0
21 134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Bob Thornton

Billy Bob Thoronton moim zdaniem jest rewelacyjnym aktorem. Dziw mnie jedno... dlaczego nie jest w czowłówce gwiazd?! Przecież on na to zasługuje!!! Moim zdaniem najlepiej zagrał w ,,Złym Mikołaju''. Ten aktor jest jednym z moich ulubionych aktorów.

Monica_Turner

też mnie zastanawia czemu nie jest w przynajmniej (!) pierwszej setce rankingu O.o

alexxandra

Billy Bob Thornton jest niedoceniany. Zgadzam się z przedmówcami i uważam, że powinien być w pierwszej setce
rankingu, ale biorąc pod uwage co się ostatnio dzieje w tym rankingu to nie ma co zwracać na niego uwagi.
Billy jest dobrym aktorem i udowodnił to chociażby w Złym Mikołaju.
pozdrawiam

jules

aktorem jest świetnym jednak nie ma on zbyt wiele dobrych filmów na koncie, niestety. Taki trochę zmarnowany aktor moim zdaniem.

jules

Zastanawia mnie zawsze co znaczy slowo 'niedoceniany' w stosunku do aktorow. Ze nie ma jakichs tam statuetek, ktorych wybory sa ustawione. Bo chyba nie chodzi o ten smieszny ranking, w ktorym kroluja aktorzy jednej serialowej roli. Jedynie chyba niedocenianym moze byc przez brak dobrej roli. A Thornton faktycznie swietnym aktorem jest. Przytocze tylko dwie: Bad Santa oraz The Simple Plan (genialna). I nie powinien byc w pierwszej setce bo nie ma ona zadnego znaczenia. Jak zreszta to przyznales. Pozdrawiam.

Monica_Turner

Dobry jest, ale jego obecne miejsce jest tam gdzie powinno być moim zdaniem. Są lepsi.

Monica_Turner

wedlog mnie najlepiej jednak sie wykazal w filmie Sling Blade gra tam uposledzonego czlowieka(nic wiecej nie mowie) film sam napisal i wyrezyserowal..:)

arte_nm

Nie oglądałam zbyt wielu filmów z jego udziałem ale i tak twierdzę, że jest dobry. Potrafi zagrać gnojka jak i niezdarę. Ma charyzmę i potrafi się zmieniać na ekranie.

IKnowWhatYouAre

765 miejsce wooow

Monica_Turner

Ja tez uważam go za dobrego aktora, a dlaczego go nie ma na liście... cóż, ludzie wolą jakiegoś Willa Smitha tylko dlatego ze jest popularny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones