Billy Bob Thornton

William Robert Thornton

8,0
21 134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Bob Thornton

Spójrzcie na stan cywilny. Jego córka Amanda urodziła się w 1970 roku czyli wtedy gdy Billy Thornton miał 15 lat??? Albo wcześnie zaczął, albo błąd w opisie.

t1o9m8e6k

http://www.filmweb.pl/person/Billy+Bob+Thornton-2585/discussion/C%C3%B3rka+Amand a-662997

t1o9m8e6k

Aż się tu kurde zarejestrowałąm żeby Ci odpowiedzieć. Przywróciłabym Cię do podstawówki, bo chyba czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Otóż TROCHĘ Cię nakieruję. W biografi pojawia się takie zdanie: "Po raz pierwszy ożenił się z Mellisą Ross w 1975 r., z którą ma córkę Amandę. Małżeństwo przetrwało 2 lata. W 1977 r. rozpoczął studia [...]" JUŻ WIESZ?

madziusiaaq

Chyba bardziej Tobie przydałby się powrót do podstawówki, ponieważ nie zrozumiałaś prostego zapytania w mojej wypowiedzi. Nie czytałem jego biografii na filmweb. Zwróciłem uwagę na informację STAN CYWILNY. Skopiuję ją w całości żebyś wiedziała o co chodzi.
pięciokrotnie żonaty: 1. Melissa Lee Gatlin (1978 - 1980, rozwód), córka Amanda (ur. 1970); 2. Toni Lawrence (05.04.1986 - 1988, rozwód); 3. Cynda Williams (1990 - 1992, rozwód); 4. Pietra Dawn Cherniak (18.02.1993 - 1997, rozwód), 2 synów: William (ur. 1993), Harry James (ur. 1994); 5. Angelina Jolie (05.05.2000 - 27.05.2003, rozwód).
Jak wół napisane czarne na białym: córka Amanda (ur. 1970). Jeszcze jakieś wątpliwości czy kolejny raz odeślesz mnie do podstawówki??? A może do przedszkola???

t1o9m8e6k

haha, dobre :) Madziusia, nie unoś się słońce jak nie rozumiesz pytania.
Btw, Amanda się urodziła w 79'. Pozdrawiam!

madziusiaaq

polecam sie tak nie unosic przy odpowiadaniu komus na grzecznie zadane pytanie, swiadczy to o lekkim braku zrownowazenia, ktore zbedne jest u ludzi kulturalnych, zwlaszcza, ze nie poruszono tu zadnego emocjonujacego tematu typu polityka gdzie nerwowosc jeszcze ewentualnie moze byc zrozumiana. wprawdzie nie mnie dotyczyl ten wpis, ale mam alergie na takie glupie, szczeniackie zachowanie.

sonia_6

Zgadzam się i popieram!

sonia_6

już się więcej po tym failu nawet nie zalogowała widzę hehe:PP

madziusiaaq

nie wiem jak to możliwe ale na osi czasu i w biografii jest zupełnie co innego napisane

t1o9m8e6k

A propos naszego "bohatera",bo "Szkołę"oglądam,to w notach jest sporo nieścisłości-patrz góra-dół.Amanda urodziła się jak miał 19 lat! Itd.itp.pieruły!

olafh

dobrze, że ktoś zwraca uwagę na takie nieścisłości, tak jak to zrobił/a autor/ka postu. i pewnie potem ktoś naprawił błąd w notce, przez co następnie autor został/a oskarżony/a o nieznajomość matematyki.

asaka

Ale macie problemy
Najmłodszy ojciec w Polsce miał 14,5 roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones