Jestem z tych osób, które gdy siadają coś obejrzeć, przeglądają zakładkę "chcę zobaczyć" i wybierają jeden z filmów, ktory akurat pasuje im do nastroju. Jednak, przy kilkuset filmach, bardzo dużo czasu zajmuję znalezienie filmu na który akurat ma się ochotę (często konkretnego, którego nie pamięta się tytułu). Kategorie typu dramat, psychologiczny, akcji itd. nie są wystarczające do optymalnego zawężenia wyszukiwania.
Jeśli powstała by możliwość dodawania filmów do personalnie stworzonych zakładek/playlist z własnym tytułem (np. Piękna scenografia, Rzym, Filmy na wyjazd w góry, czy Tarkowsko-podobne) dużo łatwiej byłoby znaleźć optymalny film. Dodanie takiej funkcji nie wymaga dużej ilości pracy ze strony programistów, a znacznie poprawiłoby korzystanie z aplikacji. Ponadto, myślę, że taka funkcja mogłaby świetnie zadziałać marketingowo, jeśli założymy, że owe playlisty można udostępniać znajomym jak na Spotify.

Myślę, że znajdę zwolenników takiego pomysłu. Jeśli ktoś ma jakąś koncepcje, która mogłaby tą funkcję poprawić, zachęcam do komentowania i podbijania, żeby Filmweb zareagował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones