PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336379}

Wyrok śmierci

Death Sentence
6,8 14 888
ocen
6,8 10 1 14888
Wyrok śmierci
powrót do forum filmu Wyrok śmierci

Ja wiem że nad gustami się nie dyskutuje, ale jak czytam że ten film jest kiepski to nóż mi się w kieszeni otwiera!!!!!!! Ludzie jak nie macie gustu to oglądajcie sobie akademie policyjną 120. Ja daje temu wspaniałemu filmowi 9/10-wspaniałw rola K.Bacona, niesamowita atmosfera sprawiająca że film ten jest lepszy od oryginału,niesamowite zdjęcia i realizm!!!!!!

jacot69

Bacon jest niesamowity. Uwielbiam go. Już prawie przy pierwszych minutach polały mi się łzy, a nie jestem z tych, co rozczulają się przy każdym filmie. Coś musi mnie poruszyć.
Takie filmy sensacyjne to ja mogę oglądać.

jacot69

racja ... oglądałem ten film jakiś czas temu ... nie oceniłem .... był świetny ... muszę go powtórzyć sądzę że będzie również 9/10 ode mnie ... bo też lubie takie kino ... ,,Prawo zemsty,, podobało mi się bardzo a ten jest równie mocny i bardziej mroczny ..

jacot69

klimat, fabula i muzyka super jak dla mnie Bacon, Goodman i paru mlodzikow ktorzy pokazali pazur w tym filmie byli swietni :P

jacot69

Trafiłem na tę stronę szukając obrazów James'a Wan'a - który jest znany z filmów grozy, których nie lubię oglądać ale akurat miałem szczęście obejrzeć "Piłę" - pierwszą jedyną najlepszą część i "Death Silence" które to filmy zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. No i wychodzi mi że to jedyna sensacja tego reżysera. To i twój post zachęciły mnie do poszukania tego filmu bo wygląda na to że muszę obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
vicovaro25

Jedyna ale nie ostatnia sensacja tego rezysera bo pamietaj ze JAMES WAN wlasnie od kilku tygodni caly czas jest na planie i rezyseruje SZYBCY WSCIEKLI 7 i jak sam mowil w wywiadzie ten film ma odbiegac klimatem od poprzednich a sam klimat ma byc podobny do ZYCZENIA SMIERCI i FRANCUSKIEGO LACZNIKA. Zapowiada sie kawal dobrego filmu po swietnym WYROKU SMIERCI. Jak sobie pomysle ze w SZ.WSCIEKLI 7 gra J.Statham i jest 'tym zlym' to moja ciekawosc siega zenitu :-)

ocenił(a) film na 10
jacot69

Daj sobie spokój nie ma sensu czytać tych komentarzy tylko ciśnienie podskakuje. Jeszcze z 5 lat temu można było z kimś normalnym po pisać a teraz to same gnojki co chcą być znawcami wszystkiego wychowane na efektach komputerowych. Pozdrawiam

jacot69

...zgadzam sie fajny film ...

jacot69

zgadzam się film ma w sobie coś, co przykuwa uwagę. bardzo mi się podobał

ocenił(a) film na 4
jacot69

Średni to najlepsze co można o tym filmie powiedzieć, poziom absurdu w tej produkcji wylewa się poza skale.

ocenił(a) film na 8
Ghasphar

Może jestem jakiś dziwny,ale zawsze myślałem,że filmy to pewna odskocznia od rzeczywistości,bo jeśli pokazywałyby przeciętne życie jakiegoś szaraczka,nikt by tego nie oglądał.

ocenił(a) film na 8
RIXIKON

W pewnym sensie masz niewątpliwie rację i ja też daję 8/10 ale z szaraczkami to bywa różni, bo i w szaraczku może się lew obudzić i ciekawie może być. Film na górną półkę !

ocenił(a) film na 3
jacot69

Szacun za opinie, odważna i kontrowersyjna. Dla mnie ... regret, sorrow, grief, soreness, dissatisfaction i to samo w kolejnych pięćdziesięciu pięciu językach dla tej totalnej tandety!

ocenił(a) film na 8
jacot69

Zgadzam się z tym, dobrze piszesz popieram

ocenił(a) film na 6
jacot69

Sam gadasz jak "pseudoekspert" - film jest niezły, ale na pewno nie rewelacyjny. Takie tam sobie kino akcji o wkurzonym tatusiu, który rozwala Gang Dzikich Wieprzy, którzy mordują dla przyjemności. Tatuś natomiast to zwykły kołnierzyk z korporacji, który pewnie się nie bił od podstawówki, na broni też się nie zna co widać w filmie, a jednak wjeżdża w gangusów jakby był Navy Seals. Niektórzy aktorzy zagrali świetnie, inni niestety nic specjalnego. Więc nie podniecaj się tak nad czymś co jest raczej przeciętne niż wybitne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones