PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432419}
6,2 31 142
oceny
6,2 10 1 31142
4,6 5
ocen krytyków
Solomon Kane: Pogromca zła
powrót do forum filmu Solomon Kane: Pogromca zła
ocenił(a) film na 4
gingersik

A mimo wszystko przewidywalny...

gingersik

Ścieżka dźwiękowa to cudo, zwłaszcza 3 bonusowe utwory ( jeden z napisów końcowych )!

http://www.youtube.com/watch?v=XdtwPOnE5HU

MarekAntonivsz

O Stary. Dzięki.

gingersik

Nie ma sprawy. Dla mnie soundtrack, zwłaszcza te bonusowe tracki, to mistrzostwo.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
gingersik

Pozytywnie mnie zaskoczył. Podchodziłem z dystansem do tego filmu. Dobry klimat. Nawet idzie wybaczyć te słabsze jak na te czasy efekty specjalne (pewnie budżet nie pozwolił). Mimo wszystko, nawet przewidywalności, ogląda się naprawdę przyjemnie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
bobo303

Można obejrzeć. Dupy nie urywa.

ocenił(a) film na 4
gingersik

Jak dla mnie był słaby. Słaba gra aktorska, przewidywalny, słabe efekty, głupoty takie jak: "wycofujcie się bo zginiecie, ja się resztą zajmę" a jak przychodzi co do czego to jednak sobie poradzili we czterech czy pięciu. Ogólnie bez polotu, ale po obiedzie w niedzielę można sobie obejrzeć...

Rotting

O. Najlepsze w nim było to że był zaskakująco dobry, niż się człowiek spodziewa. W dziwny sposób, ale jakby celowo film prezentuje się słabo, ale po wszystkim czujesz że - ej, lepszy niż myślałem.

ocenił(a) film na 4
gingersik

Niektórzy czują sentyment, inni lubią proste filmy. Każdy ma własne odczucia.

Pozdrawiam i życze udanych seansów! :)

ocenił(a) film na 8
gingersik

Amen
Dla mnie na 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones