PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651436}

Pani Bovary

Madame Bovary
5,6 4 838
ocen
5,6 10 1 4838
6,3 3
oceny krytyków
Pani Bovary
powrót do forum filmu Pani Bovary

Niestety absolutnie do niej się nie nadawała. Wersja z 2000 z O'Connor o niebo lepsza.

Buenovista

to nie tylko wina Mii, scenariusz który nie pokazuje nic z Pani Bovary. Leży realizacja fabuły, leży kreacja bohaterki. Ten film to wielkie nic, posklejane jakieś fragmenty książki i tyle. Co mnie kuło w oczy to brak dziecka i aparycja Karola. Nic nie pokazuje nic nie wnosi , a szkoda bo podobał mi się np Rhys Ifans , zmarnowany potencjał i tyle

ocenił(a) film na 4
guga_buzka

Mia mi się podoba, ale również uważam, że nie pasowała do roli, ale czuć było, że w tym filmie nie ma żadnego pomysłu na ekranizację. Jedynie momentami pojawiał się "klimat", ale bardziej związany z dodatkami - kostiumy, dekoracje, pejzaże. Ifans faktycznie wypadł z charyzmą, której brakowało wszystkim, łącznie z twórcą.

ocenił(a) film na 4
tocomnieinteresuje

Dodam jeszcze komentarz o roli Ezry Millera...moim zdaniem to była tak fatalnie zagrana rola, że oglądając film było mi wstyd :/ A generlanie lubię chłopaka..

ocenił(a) film na 4
liliadriana

Tak. Po filmu o Kevinie liczyłem na lepsze jego role.

ocenił(a) film na 6
guga_buzka

Zgadzam się, można mieć wrażenie złego aktorstwa, a to scenariusz słaby.

ocenił(a) film na 3
Buenovista

zgadzam się w stu procentach. dodam jeszcze, że film bardzo nijaki - zdecydowanie główna bohaterka mu nie pomogła...

Buenovista

A ja sie nie zgodze uwazam ze Mia zagrala swietnie tzn wiernie uzmyslowila beznadziejne zycie kobiet w tamtej epoce dzien za dniem szarosc I ciemny krytarz do nikad

ocenił(a) film na 6
Buenovista

Nie oglądałem wersji z 2000 roku. ale uważam, że Mia i gra innych plus zdjęcia to jedyne atuty tego filmu

ocenił(a) film na 5
chemas

Obejrzalam ponownie i zmienilam zdanie. Film jest mroczny jak dusza Emmy. Tym razem zmienilam note.

ocenił(a) film na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones