PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10868}

Kroniki portowe

The Shipping News
7,3 24 993
oceny
7,3 10 1 24993
6,4 5
ocen krytyków
Kroniki portowe
powrót do forum filmu Kroniki portowe

nieciekawy...

ocenił(a) film na 3

Daje tylko 3 /10. Film był poprostu taki przynudnawy. Sceny były za długie (niektóre) i ta historia była pokazana nijako. Na plus jedynie Kevin Spacey i nawet fajna końcówka. Ale ogólnie film mnie nie wzruszył prawie wcale...

Vorshpano

tak... nudny troche.
judi dench jak zwykle swietnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
aga48

Weź sie tu nie rzucaj i nie obrażaj. Poprostu nam sie nie podobał.

ocenił(a) film na 7
Vorshpano

troche przynudnawy, ale może to był jeden z jego plusów :) ja się zrelaksowałam oglądając ten film, był melancholijny, a świetna gra aktorska oraz ciekawe postaci i ich historie sprawiły, że mimo paru chęci zmiany kanału jednak obejrzałam do końca :D

paula_31

jak dla mnie straszliwa nuda chociaz pare zabawnych momentow... : D

ocenił(a) film na 6
paw_2

rzadko to mówię o filmach poruszających poważną, interesującą tematykę, ale w tym przypadku jestem zmuszony:film JEST nudny. Reżyser po prostu źle nakręcając ten film, zaszkodził mu. Sama tematyka filmu nie determinuje arcydzieła. W dodatku fabuła była tak denerwująca, nieciekawa. Postać głównego bohatera i koleje jego losu tak głupie, przewidywalne ,że nie mogę dać więcej niż 6/10. W dodatku ukryta historia z przeszłości o pirackich korzeniach to już kulminacja bezsensu. Oby jak najmniej takich filmów, które z zamierzenia mogłyby być rewelacyjne (czytając opis przed kinem na plakacie byłem na to nastawiony) bardzo rozczarowują.

ocenił(a) film na 5
None200

Zgadzam się z Tobą całkowicie! Miałam identyczne odczucia i wydaje mi się, że nie można usprawiedliwiać filmu, że miał mieć melancholijny nastrój, bo jednak to już broszka reżysera żeby zainteresować odbiorców poruszaną tematyką. Zgadzam się również z tym, że losy przesadnie otępiałego bohatera, były przewidywalne, a czasem absurdalne. Nie wiem jak można aż tak wielbić ten film, chwaląc go za przedstawienie relacji między ludzkich (?!) Jakie relacje? Przecież nawet więzi między ojcem a córką są W OGÓLE niezaznaczone. Dlaczego, do cholery, on z nią w ogóle nie rozmawia?! I nie mówcie mi, że to wynika z traumy z dzieciństwa, bo z innymi ludzmi się dogaduje. Przeczytałam komentarze pod tym filmem i sądzę, że są stanowczo przesadzone. Widziałam też, że atakowali Cię, none200, w innym poscie, co jest żenujące, a tekst z tym, że życie jest piękne rozbawił mnie zupełnie. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
astrayheart

mala557 miło że to zauważyłaś :)

ocenił(a) film na 5
Vorshpano

Po obejrzeniu tego filmu obiecałem sobie, że nigdy więcej nie będę zmuszał się do obejrzenia całego filmu nawet jeżeli grają tam dobrzy aktorzy, naciągane 5/10

Vorshpano

Faktycznie nuda straszna. Nic mnie w nim nie zainteresowało. Ani akcji, ani to śmieszne, ani ciekawe i w ogóle nie wzruszjące. Nie wiem po co ten film powstał. Kevin Spacey i Julian Moore w ogóle tego filmu nie ratują (żeby ktoś się nie sugerował, że jak znani aktorzy to coś w tym może być). Jak dla mnie 3/10 też.

ocenił(a) film na 5
mikamves

Zgadzam się z przedmówcami. Film się strasznie ciągnie i przynudza. Brakuje jakiegoś interesującego wątku. Film oglądałem cały czas z nadzieją że coś się ruszy, coś niespodziewanego jednak się nie doczekałem. - 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones