PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10868}

Kroniki portowe

The Shipping News
7,3 24 989
ocen
7,3 10 1 24989
6,4 5
ocen krytyków
Kroniki portowe
powrót do forum filmu Kroniki portowe

Świerzo po seansie na TVP 1

użytkownik usunięty

Właśnie skończyłem oglądać na TVP 1. Bardzo ciepły film, chociaż w taki dziwny bardzo sposób, pokrzepia... daje odczuć, że mimo po********nej przeszłości zawsze jest nadzieja na lepsze jutro... i w ogóle sprawia, że chciałoby się pomieszkać/zamieszkać na Nowej Fundlandii. POLECAM. Takie mocniejsze 8!/10

ocenił(a) film na 9

Popieram. Ja oglądałam ten film już 3 razy i za każdym razem podoba mi się coraz bardziej;] 9/10

użytkownik usunięty
cyrkiel

Mr Big Stuff, także jestem po seansie, tym samym. Wstyd, że dopiero teraz go obejrzałem. Ciepły, klimatyczny film. 7/10.
Pozdrawiam =)

ocenił(a) film na 8

Ja też go teraz obejrzałam. Powiało klimatem z Gilberta:-),dosyć dziwny film i troszkę nudnawy.Cate Blanchet miała fajną rolę,piękne krajobrazy,bardzo ładna muzyka. Echofiordów obejrzy sobie jeszcze raz:-)

Ekranizacja

Mi film również się podobał, ogólnie bardzo lubię tego typu kino. Ciekawa historia, świetne aktorstwo. Taki trochę...nie wiem jak to określić- surowy? Chłodny? Ale przy tym bardzo klimatyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones